Sportfun Camp – sportovní příměstské tábory

Dopřejte svému dítku sportovní, vodácký či cyklo tábor

Jak si mohou děti užít pohyb a táborovou atmosféru i ve městě? Pořádáme příměstské tábory, zaměřené na sport, in-line bruslení a kanoistiku. V naší nabídce nechybí ani cyklo tábor. Na děti čekají sportovní zážitky a zábavné hry ve společnosti nových kamarádů a instruktorů nadšených pro svou práci.

  • Ostravská 623
  • Praha 9 - Letňany
  • 199 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

REGISTRACE


Proč vyrazit na naše sportovní příměstské tábory?

Pořádání příměstských táborů se věnujeme více než 8 let. Sportovní i společenské zážitky si s námi užily už stovky dětí ve věku od 6 do 17 let. Příměstské tábory koncipujeme jako spojení zdravého pohybu, dobré nálady a kamarádství.

Díky sportovní náplni táborů se u dětí zlepší tělesná kondice i motorické schopnosti. Získají také zdatnost v oblíbených sportovních odvětví.

Kromě sportu přinášejí příměstské tábory i další výhody. Děti se seznámí s novými kamarády a užívají si s nimi zábavné hry v příjemné atmosféře.

Vodácký, sportovní, in-line a cyklo tábor

Baví vaše dítě jízda na kole? Láká ho kanoistika? Zaujalo ho in-line bruslení? V naší nabídce můžete vybírat z řady variant příměstských táborů. Pořádáme také sportovní tábor, zaměřený na pestrou paletu různých sportovních disciplín. Děti si mohou vyzkoušet například tenis, beach voleyball nebo orientační hry.

Oblíbenou variantou je cyklo tábor. Děti se naučí, jak jezdit v obtížném terénu, správně brzdit, dodržovat dopravní předpisy a spoustu nových věcí ze světa cyklistiky. Cyklo tábor přináší dětem pohyb a zábavu po většinu dne.

Na řadě míst v Praze pořádáme také tábory zaměřené na in-line bruslení. In-line bruslení si můžete užít i v rámci speciálních kurzů organizovaných naší školou. V naší nabídce nechybí ani vodácký tábor – děti si vyzkouší tento tradiční český sport na divoké i klidné vodě.

Příměstské tábory – to je sport, hry, zábava a kamarádství!

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Tábory

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole